Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Robinho

Mesaje : 112
Data de înscriere : 18/04/2008

Regulament FifaGalaxy Empty
MesajSubiect: Regulament FifaGalaxy   Regulament FifaGalaxy EmptySam Iun 28, 2008 9:55 pm

1.Administratorii pot modifica regulamentul si conditiile de desfasurare.

2.Odata inscrisi in competitii jocatorii isi dau acceptul asupra regulamentului.

3.Nu sunt admise limbajul vulgar,neparticiparea la meciuri sau orice alta incalcare a regulamentului.

4.In cazul in care un jucator nu poate juca un meci din anumite motive este obligat sa anunte moderatorul ligii in care sunteti pentru a obtine o amanare.Amanarea se acorda pentru maxim 48 de ore de la termenul limita pana cand trebuie jucat meciul,fiecare jucator va putea intr-un sezon sa amane 3 meciuri.

5.In cazul nerespectarii punctului 4,jucatorul va primi 1 avertizare,la 3 avertizari jucatorul va fi suspendat

6.In cazul unor incalcari flagrante si deosebit de grave ale regulamentului administratorii isi rezerva dreptul de a suspenda jucatorul in cauza pe loc.

7.In cazul neprezentarii la un meci,pe langa avertisment va pierde si meciul cu scorul de 3-0.In cazul neprezentarii ambilor jucatori,ei vor fi avertizati si penalizati cu 1 punct.

8.Nu este permisa folosirea patch-urilor care afecteaza multyplayeru,cei care au astfel de patchuri au la dispozitie 24 de ore sa reinstaleze jocul pentru nu a fi exclus din campionat.

9.Programarea meciurile se fac inainte de a juca meciul si trebuie conferimata de ambii jucatori si trebuie sa contina data si ora disputarii meciului.

Level of Detail:Medium

11.In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase de exemplu:daca un meci se intreupe in minutul 50 se va relua meciul si se va mai juca inca 40 de minute adica din minutul 0 pana in minutul 40.Insa daca se demonstreaza ca unul din ei a esit de buna voie,se va trece scorul din minutul respectiv si inca 3 goluri.

12.Scorul final se considera cel din minutul 90.Nu se joaca prelungiri in caz de egalitate.

13.Maxim 3 cartonse rosii pe meci,daca veti avea mai multe veti pierde meciul cu 3-0

14.Este interzisa folosirea combinatie Q + W sau A + Q in jumatatea proprie de teren !!!! La prima abatere va primi un advertisment si la a doua abatere pierde meciul cu 3-0 !!

15.Este interzisa executarea cornerelor pe bara sau direct pe poarta !!! La prima abatere va primi un advertisment si la a doua abatere pierde meciul cu 3-0 !!